Dbamy o Twój wizerunek!

daj się poznać

 

Od 20 lat specjalizujemy się w oklejaniu samochodów. Wystarczy, że zaufasz naszemu doświadczeniu, a my zamienimy Twój samochód w jeżdżącą reklamę Twojej firmy. To jeden z najlepszych i zarazem najtańszych sposobów na dotarcie do nowej grupy klientów.

PortfolioO nas

Po polskich drogach jeździ kilka milionów samochodów. W drodze do pracy mijamy ich co najmniej kilkadziesiąt, jeśli nie kilkaset. Wszystkie podobne, niczym nie wyróżniają się na tle pozostałych. Twój samochód, każdego dnia jest widziany przez setki osób. Spora część z nich to Twoi potencjalni klienci. Dlaczego nie miałbyś tego wykorzystać?

Zalety oklejania samochodów

TRWAŁOŚĆ

Dbamy o to, żeby wydatek, który poniesiesz na reklamę był wydatkiem jakiego nie będziesz musiał ponosić ponownie, po krótkim okresie czasu. Wierzymy tak bardzo w nasze umiejętności, że na niektóre elementy usługi dajemy nawet do 10 lat gwarancji.

OSZCZĘDNOŚĆ

Wiemy, że każdy dysponuje innym budżetem i innymi potrzebami w zakresie reklamy. Z tego powodu dostosowujemy się do twoich potrzeb i potrafimy zaproponować rozwiązanie, nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także cenowo.

JAKOŚĆ

Ten aspekt naszej pracy jest dla nas szczególnie ważny. Przyczyną tego jest to, iż jest to fundament dla całej reszty. Bez dołożenia należytej staranności i dbałości o detale nie da się uzyskać najwyższego poziomu usługi, do jakiego zawsze dążymy.

SKUTECZNOŚĆ

Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że doskonale wiemy, jak skuteczna jest wysokiej jakości reklama. Dzięki nam, twoja firma stanie się bardziej rozpoznawalna. Wystarczy, że oddasz nam auto na 2-3 dni, a my zamienimy je w jeżdżącą reklamę , która trafi finalnie do tysięcy osób. To jeden z najlepszych i zarazem najtańszych sposobów na dotarcie do nowej grupy klientów.

ESTETYKA

Wierzymy w to, że kluczem do sukcesu jest unikatowa i przyciągająca uwagę, czytelna grafika, którą każdy będzie w stanie zapamiętać. Zależy nam na tym aby pojazd był nie tylko powierzchnią do ekspozycji reklamy ale aby, z jednej strony, cała jego forma współgrała z reklamą i potęgowała jej wyraz, z drugiej zaś dopełniała charakter pojazdu i go uatrakcyjniała.

WYGODA

Wiemy, że często utrata samochodu, nawet na krótki okres w firmie, jest kłopotliwa. Ponieważ nie da się skrócić czasu oklejania, to staramy się jak najbardziej złagodzić okres oczekiwania na twój samochód.

Proponujemy:

  • samochód zastępczy

  • oklejanie w twojej firmie

  • oklejanie u dilera w czasie oczekiwania na załatwienie formalności

  • oklejanie weekendowe i nocne

Jeśli chcesz wiedzieć więcej

Max Media Jacek Michalczyszyn
tel. 606 99 99 77

Studio graficzne:
tel. 793 066 555
maxmedia@maxmedia.com.pl


Adres:
Bydgoszcz ul. Chełmżyńska 10

Gdańsk
tel. 793 066 555

Toruń
tel. 793 066 555

PROMOCJA: Gdańsk, Poznań, Warszawa >>


godziny otwarcia:
8:00 - 16.30
po godzinie 16:30
prosimy o kontakt telefoniczny 606 99 99 77