...

Reklama wizualna

billboardy reklamowe, kasetony, rollupy i wiele więcej.

Reklama wizualna pomoże ci budować pozycję marki, wzmacniać wizerunek i pozyskiwać nowych klientów. Wszystkie elementy tej reklamy powinny współgrać, aby przyciągać wzrok, szybko przekazywać informacje i zostać w pamięci odbiorcy jak najdłużej. 

W MaxMedia znajdziesz ofertę wykonania skutecznej reklamy wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Bądź widoczny w zatłoczonej przestrzeni miejskiej i wyróżnij się na tle konkurencji. Nasze projety i wykonania zapewnią ci skuteczną promocję na wiele lat.
Wykonujemy m.in. rollupy, oklejenia witryn sklepowych i banery reklamowe na terenie Bydgoszczy i innych miast północnej Polski.


Niezależnie od tego, czy potrzebujesz skutecznego billboardu reklamowego w centrum miasta, kasetonu reklamowego nad drzwiami gabinetu  czy oklejenia witryny sklepowej, możesz liczyć na nasze pełne zaangażowanie od projektowania aż do montażu reklamy. Grafika na reklamie wizualnej powinna wywoływać pozytywne skojarzenia i zachęcać do zakupu. W naszej firmie przygotowujemy projekty zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami grupy docelowej. Jednocześnie zwracamy uwagę na każdy detal, aby grafika była ciekawa, a przez to lepiej zapamiętywalna. 

Wykonujemy

Nasza oferta

Posiadamy wieloletnie doświadczenie z zakresu projektowania oraz montażu reklam zewnętrznych i wewnętrznych w aglomeracji miejskiej. Potrafimy zaprojektować reklamę wizualną, tak by doskonale komponowała się z otoczeniem, w którym zostanie umieszczona. Wówczas taki projekt reklamy zyskuje na oryginalności i dzięki temu Państwa firma zostanie zapamiętana. Zapewniamy 2 lata gwarancji na kolor i materiał.

Do wszystkich reklam zewnętrznych czy wewnętrznych oferujemy konstrukcje wolnostojące, jak i konstrukcje do montażu reklamy np. na ścianach.

Baner reklamowy

Banery reklamowe

Banery reklamowe najczęściej służą jako reklama zewnętrzna, ale można je również stosować w pomieszczeniach jako reklamy wewnętrzne. Projekty banerów reklamowych przygotowujemy na podstawie Twojego pomysłu lub gotowego pliku z projektem graficznym. Cena banerów reklamowych i czas realizacji są ustalane indywidualnie, ze względu na róże formaty i stosowane materiały. Banery reklamowe można także uzupełnić reklamą na samochodzie, stosując ten sam przekaz i podobną grafikę.

Reklama stojąca

Tablice reklamowe i informacyjne

Tablice informacyjne codziennie mijamy w różnych instytucjach publicznych, na budowie czy biurach. Tablice reklamowe również są nośnikiem informacji, jednak ich celem jest zachęcenie odbiorcy do skorzystania z Twojej oferty. W zależności od użytych materiałów tablice reklamowe i informacyjne mogą być wykorzystywane jako tablice zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Cena tablic informacyjnych i reklamowych jest ustalana indywidualnie.

Kaseton reklamowy

Kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe to rodzaj reklamy, który zazwyczaj przybiera kształt prostokąta. Najczęściej takie kasetony reklamowe możemy spotkać m.in. w galeriach handlowych, hotelach czy biurowcach. Kasetony reklamowe oprócz zachęcenia odbiorcy do oferty również mogą pełnić funkcję informacyjną np. wskazując drogę do naszego celu. Cena kasetonu reklamowego jest ustalana indywidualnie.

Reklama na witrynę sklepową

Oklejanie witryn sklepowych

W naszej firmie również oferujemy oklejanie szyb i witryn sklepowych. Reklama na szybę np. salonu kosmetycznego czy fryzjerskiego to bardzo dobry sposób na wyróżnienie Twojej firmy i skuteczny sposób na przyciągniecie uwagi Twoich klientów. Oklejanie witryn i szyb to nie tylko doskonała forma reklamy zewnętrznej. W przypadku dużego nasłonecznia oklejanie szyb i witryn to idealny sposób, aby ograniczyć nadmiar wpadających promieni słonecznych do wnętrza pomieszczenia. Cennik oklejania witryn sklepowych jest ustalany indywidualnie.

Reklama wizualna rollup

Rollupy

Rollupy dzięki swojej mobilności są łatwe w transporcie, więc możesz reklamować usługi z dowolnego miejsca, gdziekolwiek się znajdujesz. Projekt graficzny na Twój rollup reklamowy jest przygotowywany przez naszego grafika według Twojego pomysłu lub gotowego projektu graficznego przesłanego do Nas.

Stacja benzynowa

Naklejki na ścianę i szablony malarskie

W naszej ofercie znajdziesz również naklejki na ściany i szablony malarskie na zamówienie, dzięki którym odmienisz wnętrze swojego pomieszczenia. Naklejki naścienne to nie tylko sposób na unikalną aranżację, ale także znajdują zastosowanie jako reklama wewnętrzna. Z pomocą naszego grafika będziesz mógł stworzyć dowolny projekt graficzny, od pojedynczych elementów, po fototapety na całą ścianę. Doskonałą alternatywą dla naklejek na ścianie są grafiki zrobione za pomocą szablonu malarskiego na zamówienie. Udekorowanie ściany za pomocą szablonu malarskiego na zamówienie jest niezwykle proste, wystarczy pokryć farbą puste miejsca na szablonie i poczekać aż farba wyschnie.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Skontaktuj się z nami w celu omówienia Twojego pomysłu. Nasz doświadczony zespół oceni czy Twój projekt jest możliwy do zrealizowania przez nas.

Zobacz przykładowe billboardy reklamowe wykonane w MaxMedia

Nasze realizacje można liczyć już w tysiącach. Wykonywaliśmy wiele skutecznych reklam na autobusach, wizytówek, ulotek i identyfikacji wizualnych. Sprawdź wszystkie nasze prace i przekonaj się, że jesteśmy profesjonalistami.

outdoor-Zaremba-04
outdoor-Zaremba-03
outdoor-Zaremba-02
outdoor-Zaremba-01
Strzałka

Opinie naszych klientów

Strzałka

Klienci są najlepszymi ambasadorami jakości naszych usług i poziomu obsługi.
Zobacz, co mówią o naszej pracy przy oklejaniu samochodów i projektowaniu innych reklamach wizualnych.

Maciej Aciu
Maciej Aciu
2022-03-24
👍👍👍
Angelika Zwolińska
Angelika Zwolińska
2022-03-02
Bardzo sprawny kontakt mailowy przed wykonaniem zlecenia. Dokładnie wykonane oklejenie samochodu. Super współpraca :)
Emilia grajewsk
Emilia grajewsk
2022-02-25
Super pomoc przy realizacji projektu. Otrzymaliśmy kilka opcji projektu do wyboru a realizacja przebiegła sprawnie. Autko oklejone pięknie się prezentuje. Polecam
Lucyna Patuła
Lucyna Patuła
2021-10-31
Po nieudanej próbie współpracy z inną firmą trafiłam do maxmedia.To co dla mnie stworzono i jak obklejono moje auto przeszło moje najśmielsze wyobrażenia. Auto prezentuje się cudownie, przyciąga wzrok każdego. Już pierwszego dnia po wyjechaniu w miasto dostawałam telefony od nowych klientów... Pomysłowość na szóstkę! Jestem bardzo zadowolona z wykonania, po prostu coś wspaniałego, warte każdej ceny! Auto robi furorę! Dziękuję bardzo!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.
Umów się na spotkanie i oddaj swoje auto w dobre ręce!

Współpracowaliśmy z takimi markami jak

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.