...

Oklejanie busów folią PPF
Odnawianie auta za pomocą folii

Oklejanie busów folią może rozwiązać Twój problem z nieestetycznym pojazdem. Twoje auto dostawcze jest zarysowane, odbarwione a lakier, zamiast zachwycać, sprawia, że wszyscy odwracają wzrok? Możesz to zmienić za pomocą naszej usługi odnawiania i oklejenia busa! Dzięki dokładnemu czyszczeniu, naprawie i konserwacji karoserii i nałożeniu specjalistycznej folii, samochód zyska nowy i świeży wygląd.

Dodatkowo z pomocą folii możesz również atrakcyjną grafikę lub reklamę na samochodzie. Oklejanie busa folią reklamową zwiększy przychody Twojej firmy i pomoże pozyskać nowych klientów. Oklejanie busa jest sprytnym i tanim sposobem, aby poprawić zewnętrzny wygląd Twojego samochodu i tym samym dotrzeć do większego grona potencjalnych klientów. Zwłaszcza gdy Twoje oklejone samochody dostawcze często będą wyruszać w długie trasy. Reklama na busach jest jedną z najbardziej ekonomicznych form reklam, ponieważ wydatki przy oklejaniu samochodu dostawczego folią są jednorazowe i służą nam przez kilka lat.

 Projekt reklamy na samochodzie przygotowujemy w naszej firmie według Twojego pomysłu lub gotowego projektu graficznego przesłanego do nas.

PRZED
PO

Przykładowy proces odnawiania busa

Odnowiony bus
Podniszczona szyna drzwi busa
Zniszczona karoseria busa
Bus przygotowany do odnawiania

DLACZEGO ZAINWESTOWAĆ W ODNAWIANIE AUTA FOLIĄ?

Korzystanie ze sprawnego auta wiele lat to nie tylko oszczędność, ale i troska o ekologię. Jeśli Twoje auto technicznie cię nie zawodzi i sprawdza się w swoich zadaniach, jego wymiana ze względu na wygląd nie jest konieczna! Odnawianie aut za pomocą foli to tańsze rozwiązanie, dzięki czemu możesz wykorzystać środki w lepszy sposób. Mniejszy koszt, dodatkowe plusy w postaci reklam, atrakcyjnej grafiki czy zmiany koloru auta i dbałość o środowisko to same plusy oklejania busów folią.

Ceny oklejania busów zależą od wielkości i zaawansowania grafiki, ale nawet większe projekty są tańsze niż naprawy i lakierowanie.

Usługa odnawiania auta to cały proces napraw i konserwacji karoserii oraz zewnętrznych elementów busa, zakończone nałożeniem estetycznej folii z właściwościami zabezpieczającymi. Folia powinna być nałożona na gładką i zabezpieczoną karoserię, aby spełniała swoje funkcje, wyglądała estetycznie i była trwała. Nasi specjaliści najpierw przeprowadzają dokładną kontrolę auta i usuwają uszkodzenia: rdza zostaje dokładnie oczyszczona, elementy zabezpieczone środkami antykorozyjnymi, zgniecenia wyprostowane a rysy i uszkodzenia wypełnione profesjonalnymi produktami. Czyścimy, prostujemy i konserwujemy także zderzaki, reflektory i inne elementy. Zajmiemy się każdym ubytkiem i niedoskonałością, a folię nakładamy na profesjonalne odnowiony i zabezpieczony samochód. MaxMedia kompleksowo i profesjonalnie podchodzi do obróbki busa przed nałożeniem folii, tak aby po naszej pracy, Twoje auto było bezpieczne, estetyczne i mogło służyć jeszcze wiele lat. 

Efekt konćowy

W zależności od potrzeby, w ramach oklejania busa wykonujemy:

Zobacz przykładowe realizacje oklejonych busów i aut dostawczych

oklejanie-samochodow-Vito-Krzysztopol
oklejanie-samochodow-Jopi
Romea
oklejanie-samochodow-Budrop
oklejanie-samochodow-drewlux
oklejanie-samochodow-Ducato-kamieniarstwo
Michalak
oklejanie-samochodow-Mobilne-opony
oklejanie-samochodow-pamula
Strzałka

Opinie naszych klientów

Strzałka

Klienci są najlepszymi ambasadorami jakości naszych usług i poziomu obsługi.
Zobacz, co mówią o naszej pracy przy oklejaniu samochodów i projektowaniu innych reklamach wizualnych.

Maciej Aciu
Maciej Aciu
2022-03-24
👍👍👍
Angelika Zwolińska
Angelika Zwolińska
2022-03-02
Bardzo sprawny kontakt mailowy przed wykonaniem zlecenia. Dokładnie wykonane oklejenie samochodu. Super współpraca :)
Emilia grajewsk
Emilia grajewsk
2022-02-25
Super pomoc przy realizacji projektu. Otrzymaliśmy kilka opcji projektu do wyboru a realizacja przebiegła sprawnie. Autko oklejone pięknie się prezentuje. Polecam
Lucyna Patuła
Lucyna Patuła
2021-10-31
Po nieudanej próbie współpracy z inną firmą trafiłam do maxmedia.To co dla mnie stworzono i jak obklejono moje auto przeszło moje najśmielsze wyobrażenia. Auto prezentuje się cudownie, przyciąga wzrok każdego. Już pierwszego dnia po wyjechaniu w miasto dostawałam telefony od nowych klientów... Pomysłowość na szóstkę! Jestem bardzo zadowolona z wykonania, po prostu coś wspaniałego, warte każdej ceny! Auto robi furorę! Dziękuję bardzo!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.
Umów się na spotkanie i oddaj swoje auto w dobre ręce!

Współpracowaliśmy z takimi markami jak

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.