...

Oklejanie busów folią PPF
Odnawianie auta za pomocą folii

Oklejanie busów folią może rozwiązać Twój problem z nieestetycznym pojazdem. Twoje auto dostawcze jest zarysowane, odbarwione a lakier, zamiast zachwycać, sprawia, że wszyscy odwracają wzrok? Możesz to zmienić za pomocą naszej usługi odnawiania i oklejenia busa! Dzięki dokładnemu czyszczeniu, naprawie i konserwacji karoserii i nałożeniu specjalistycznej folii, samochód zyska nowy i świeży wygląd.

Dodatkowo z pomocą folii możesz również atrakcyjną grafikę lub reklamę na samochodzie. Oklejanie busa folią reklamową zwiększy przychody Twojej firmy i pomoże pozyskać nowych klientów. Oklejanie busa jest sprytnym i tanim sposobem, aby poprawić zewnętrzny wygląd Twojego samochodu i tym samym dotrzeć do większego grona potencjalnych klientów. Zwłaszcza gdy Twoje oklejone samochody dostawcze często będą wyruszać w długie trasy. Reklama na busach jest jedną z najbardziej ekonomicznych form reklam, ponieważ wydatki przy oklejaniu samochodu dostawczego folią są jednorazowe i służą nam przez kilka lat. 

Projekt reklamy na samochodzie przygotowujemy w naszej firmie według Twojego pomysłu lub gotowego projektu graficznego przesłanego do nas.

PRZED
PO

Przykładowy proces odnawiania busa

Odnowiony bus

DLACZEGO ZAINWESTOWAĆ W ODNAWIANIE AUTA FOLIĄ?

Korzystanie ze sprawnego auta wiele lat to nie tylko oszczędność, ale i troska o ekologię. Jeśli Twoje auto technicznie cię nie zawodzi i sprawdza się w swoich zadaniach, jego wymiana ze względu na wygląd nie jest konieczna! Odnawianie aut za pomocą foli to tańsze rozwiązanie, dzięki czemu możesz wykorzystać środki w lepszy sposób. Mniejszy koszt, dodatkowe plusy w postaci reklam, atrakcyjnej grafiki czy zmiany koloru auta i dbałość o środowisko to same plusy oklejania busów folią. 

Ceny oklejania busów zależą od wielkości i zaawansowania grafiki, ale nawet większe projekty są tańsze niż naprawy i lakierowanie.

 

Usługa odnawiania auta to cały proces napraw i konserwacji karoserii oraz zewnętrznych elementów busa, zakończone nałożeniem estetycznej folii z właściwościami zabezpieczającymi. Folia powinna być nałożona na gładką i zabezpieczoną karoserię, aby spełniała swoje funkcje, wyglądała estetycznie i była trwała. Nasi specjaliści najpierw przeprowadzają dokładną kontrolę auta i usuwają uszkodzenia: rdza zostaje dokładnie oczyszczona, elementy zabezpieczone środkami antykorozyjnymi, zgniecenia wyprostowane a rysy i uszkodzenia wypełnione profesjonalnymi produktami. Czyścimy, prostujemy i konserwujemy także zderzaki, reflektory i inne elementy. Zajmiemy się każdym ubytkiem i niedoskonałością, a folię nakładamy na profesjonalne odnowiony i zabezpieczony samochód. MaxMedia kompleksowo i profesjonalnie podchodzi do obróbki busa przed nałożeniem folii, tak aby po naszej pracy, Twoje auto było bezpieczne, estetyczne i mogło służyć jeszcze wiele lat. 

Efekt konćowy

W zależności od potrzeby, w ramach oklejania busa wykonujemy:

Zobacz przykładowe realizacje oklejonych busów i aut dostawczych

oklejanie-samochodow-Vito-Krzysztopol
oklejanie-samochodow-Jopi
Romea
oklejanie-samochodow-Budrop
oklejanie-samochodow-drewlux
oklejanie-samochodow-Ducato-kamieniarstwo
Michalak
oklejanie-samochodow-Mobilne-opony
oklejanie-samochodow-pamula

Opinie naszych klientów

Klienci są najlepszymi ambasadorami jakości naszych usług i poziomu obsługi.
Zobacz, co mówią o naszej pracy przy oklejaniu samochodów i projektowaniu innych reklamach wizualnych.

Maciej Aciu
Maciej Aciu
2022-03-24
👍👍👍
Angelika Zwolińska
Angelika Zwolińska
2022-03-02
Bardzo sprawny kontakt mailowy przed wykonaniem zlecenia. Dokładnie wykonane oklejenie samochodu. Super współpraca :)
Emilia grajewsk
Emilia grajewsk
2022-02-25
Super pomoc przy realizacji projektu. Otrzymaliśmy kilka opcji projektu do wyboru a realizacja przebiegła sprawnie. Autko oklejone pięknie się prezentuje. Polecam
Lucyna Patuła
Lucyna Patuła
2021-10-31
Po nieudanej próbie współpracy z inną firmą trafiłam do maxmedia.To co dla mnie stworzono i jak obklejono moje auto przeszło moje najśmielsze wyobrażenia. Auto prezentuje się cudownie, przyciąga wzrok każdego. Już pierwszego dnia po wyjechaniu w miasto dostawałam telefony od nowych klientów... Pomysłowość na szóstkę! Jestem bardzo zadowolona z wykonania, po prostu coś wspaniałego, warte każdej ceny! Auto robi furorę! Dziękuję bardzo!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.
Umów się na spotkanie i oddaj swoje auto w dobre ręce!

Współpracowaliśmy z takimi markami jak

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.