Oklejona flota firmy przez MaxMedia

Oklejanie floty firmy

Identyfikacja wizualna marki to narzędzie do kreowania pozytywnego wizerunku Twojej firmy. Twoja flota samochodowa odpowiada za reprezentacje Twojego biznesu nie tylko na drodze, ale także w przestrzeni publicznej dlatego musi być przede wszystkim atrakcyjna wizualnie.

Oklejone auta powinny przyciągać uwagę, być eleganckie, proste, a jednocześnie skupiające na sobie uwagę. Samochody firmowe są obecnie jednym z najbardziej widocznych oraz skutecznych elementów identyfikacji marki. Dobrze oklejona flota firmy, tym lepsze wrażenia dotyczące marki będą mieli Twoi potencjalni klienci oraz partnerzy biznesowi.

Dlaczego warto okleić flotę swojej firmy?

Dobra reklama i rozpoznawalność Twojej marki to klucz do sukcesu i dużej liczby klientów. Posiadanie firmowej floty dzięki identyfikacji wizualnej staje się najskuteczniejszym narzędziem, które umacnia wizerunek Twojego biznesu oraz zwiększa rozpoznawalność.

Oklejona flota firmowa to reklama sama w sobie, która nie generuje dodatkowych kosztów. Jak to mówią – “Jak nas widzą, tak nas piszą” dlatego dobrze oklejone pojazdy mogą być dla Ciebie głównym czynnikiem sukcesu marki. Pamiętaj, aby taką usługę powierzyć profesjonalnej firmie!


Oklejona flota firmowych aut to promocja, która dociera każdego dnia do tysięcy Twoich potencjalnych klientów.

Dlaczego warto wybrać właśnie MAXMEDIA?Doświadczony zespół naszych fachowców zapewni Ci profesjonalną obsługę i doradztwo w zakresie oklejenia formy Twojej firmy. Szybko i sprawnie zapoznamy Cię z etapami realizacji oraz zadbamy o to, abyś był zadowolony z projektu jak i realizacji.


Dodatkowo twoja reklama może pojawić się na autach osobowych, busach, motocyklach, ciężarówkach czy chociażby maszynach budowlanych.

Zapewnimy Ci profesjonalną obsługę w oparciu o nasze długoletnie doświadczenie, a dodatkowo:

● spójność wizualną projektów z kolorem nadwozia,
● szybkie terminy realizacji,
● dostosowanie projektu wizualnego do wielkości Twojego auta,
● wysokiej jakości folię,
● najwyższą jakość wykorzystywanych materiałów,
● profesjonalne doradztwo z zakresu wyboru: kolorystyki, projektu graficznego, folii oraz sposobu aplikacji.


Chcesz wyróżnić się na drodze? Przyjedź do nas – przygotujemy dla Ciebie projekt graficzny oraz naniesiemy go na Twoje pojazdy!

Podziel się swoją opinią