...
Nakładanie folii na sampochód

Oklejanie auta folią PPF – dlaczego warto?

Niezależnie od tego, czy posiadasz auto prywatne, czy służbowe – samochód to inwestycja, o którą należy dbać. Niestety o zarysowanie pojazdu nietrudno, a to może się wiązać z kosztowną naprawą u lakiernika samochodowego. Aby zabezpieczyć auto przed takimi sytuacjami, coraz więcej właścicieli decyduje się na oklejenie auta folią ochronną PPF. Czym jest folia PPF i dlaczego jest to inwestycja, która ci się zwróci? O tym dowiesz się z naszego artykułu!

Nakładanie folii na przód samochodu

Czym jest folia PPF?

Folia PPF (ang. Paint Protection Film) to folia do ochrony lakieru. Najczęściej jest to bezbarwna folia poliuretanowa. Ma ona za zadanie chronić lakier samochodu przed zarysowaniami, różnymi czynnikami atmosferycznymi czy innymi uszkodzeniami mechanicznymi, jak np. uderzenia kamieni. Jest elastyczna, trwała i poprawia barwę lakieru auta.

Folia PPF – inwestycja, która ci się zwróci

Oklejenie auta folią PPF Gdynia to inwestycja, która może przynieść wiele korzyści. Ta dodatkowa powłoka chroni lakier przed uszkodzeniami, ale również ułatwia utrzymanie samochodu w czystości. Dzięki swojej gładkiej powierzchni brud i owady nie przylegają tak mocno, co ułatwia ich usuwanie podczas mycia.

To rozwiązanie, które nie tylko podnosi wartość rynkową pojazdu, ale również sprawia, że samochód przez długi czas wciąż wygląda jak nowy.

Nakładanie folii na prawe nadkole auta

Chociaż początkowy koszt oklejenia auta folią PPF może wydawać się wysoki, to w dłuższej perspektywie możemy zaoszczędzić znacznie więcej pieniędzy, których nie wydamy na kosztowną naprawę ubytków na lakierze i konserwację auta.

Czym różni się folia PPF od zwykłej?

W porównaniu do tradycyjnych folii dostępnych na rynku folia PPF jest grubsza i bardziej elastyczna, co zapewnia doskonałą ochronę lakieru przed uszkodzeniami mechanicznymi i pozwala na jej aplikację nawet na skomplikowanych kształtach karoserii.

Zastanawiasz się nad oklejeniem auta? Napisz do Maxmedia Gdańsk i zapytaj o szczegóły!

Podziel się swoją opinią
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.