...
Odnowiony bus

Wszystko co musisz wiedzieć na temat odnawiania busów

W jaki sposób odnowić busa?

Jeśli Twój bus firmowy lub prywatny jest sprawny technicznie, ale wygląda już mało estetycznie i niezbyt dobrze przedstawia cię lub twoją markę, nie musisz go od razu wymieniać. Sposobów, w jakie można odnowić busa, jest kilka. Jedną z lepszych metod jest odnawianie busa przy użyciu folii. Zobacz, jak działa ta metoda i może ci się zwrócić w przyszłości.

Jakie busy można odnowić za pomocą folii

W zasadzie każdy rodzaj busa może być odnowiony za pomocą folii samochodowej. Zarówno małe busy, jak i duże vany czy naczepy można odnowić bezpiecznie z użyciem folii. 

Ta metoda jest skuteczna zarówno przy drobnych przebarwieniach, jak i większych ubytkach, a nawet kiedy auto atakuje już rdza. Wyjątkiem może być zły stan techniczny auta, gdzie naprawianie i odświeżanie karoserii może okazać się zbyteczne, jeśli auto i tak wkrótce przestanie ci służyć.

Jak wygląda proces odnawiania busa?

Odpowiadając na pytanie, w jaki sposób odnawia się busy folią, trzeba najpierw zaznaczyć, że folia to dopiero wykończenie procesu. Auto najpierw poddane jest całej serii zabiegów, które poprawiają jego stan.
Pierwszym etapem jest oczyszczenie powierzchni karoserii z rdzy, farby, wgnieceń i innych uszkodzeń. W tym celu powierzchnia jest szlifowana, a wszelkie uszkodzenia są naprawiane, np. przez wypełnienie wgnieceń specjalnymi masami. W przypadku uszkodzeń większych niż zwykłe wgniecenia czy rysy, konieczne może być użycie specjalistycznych narzędzi i technik, takich jak wymiana paneli karoserii. Ewentualna rdza jest dokładnie usuwana a auto pokrywane antykorozyjnymi środkami, które mają zapewnić długie użytkowanie auta bez ponownego pojawiania się rdzy.

Następnie, powierzchnia jest wstępnie przygotowana do oklejania. W tym etapie usuwa się wszelkie zanieczyszczenia, takie jak tłuszcze, oleje czy kurz, aby zapewnić dobrą przyczepność folii.

Dopiero po takim wstępnym przygotowaniu karoserii i pozostałych elementów jak, polerowanie lamp, i naprawa zderzaków, następuje oklejanie auta folią. 

W jaki sposób wykorzystać odnawianie busa do promocji firmy?

Niezaprzeczalną wartością dodatkową odnawiania busa za pomocą folii jest możliwość stworzenia skutecznej reklamy na aucie. Folie do oklejania mogą być zarówno jednokolorowe, jak i pokryte grafiką reklamową, która pomoże ci zwiększyć zyski Twojej firmy.
Nasze kreacje graficzne są nie tylko skuteczną reklamą, ale i wyglądają niezwykle atrakcyjnie i przyciągają wzrok. Efekty odnowionych busów z użyciem atrakcyjnej grafiki reklamowej są spektakularne. 

Jak długo utrzymują się efekty odnawiania busa?

Na samo oklejenie dajemy 5 lat gwarancji, ale wiemy, że odnowione przez nas busy jeżdżą znacznie dłużej. Folia dodatkowo zabezpiecza karoserię zarówno przed przebarwieniami, jak i uszkodzeniami mechanicznymi. Jeśli zdecydujesz się zmienić kolor czy reklamę na aucie, możesz zrobić to w dowolnej chwili.

Nie musisz więcej zastanawiać się, w jaki sposób odnowić swojego zniszczonego busa. Skorzystaj z odnowienia i reklamy w jednym! Taka inwestycja szybko się zwraca.

Zapoznaj się z naszą ofertą odnawiania busów https://maxmedia.com.pl/odnawianie-busow/

Podziel się swoją opinią
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.